AUTENTICKÉ ZPĚTNÉ VAZBY KLIENTEK

Posuň i Ty Tvůj mindset!

Můj sen byl pracovat sama na sebe!

Zahrávala jsem si s myšlenkou živit se tím, co mě baví už dlouho, ale nevěřila jsem si, nevěděla jsem, jak začít, bylo ve mě mnoho bloků a netušíla jsem, jak to uchopit.

Už jsem si řekla, že si musím najít někoho, kdo mě tím provede.

Věděla, jsem, že je to moje a že to mám dělat, ale nevěřila jsem, že to zvládnu, být vidět bylo pro mě těžké, měla jsem bloky v oblasti peněz, prodeje. 

Martina Shay – manifestační koučka, průvodkyně meditacemi a vizualizacemi

Kdybych do toho nešla, bylo by to na hovno!

Jsem máma dvou dětí, manžela a kde jsem byla? Plnila jsem přání všech ostatních, ale nebylo to o mě, nikdy, teď jsem ráda, že jsem ten krok udělala.

Řešily jsme bloky s dětství a hodně mi to pomohlo. U mě to udělalo hodně. Změnilo se to, že si dokážu stát sama za sebou a vidí to i okolí.

Dokud nezačne člověk žít to svoje, tak se nic nezmění. V MLM jsem skončila ze dne na den.

Vnitřně bych umřela.

Bronislava Dvořáková Kardošová – švadlenka, která šije na míru, podnikatelka

Přitáhla mě Tvoje ženská energie!

Procházela jsem již několika mentoringy, ale byli v mužských energiích, bylo to nabuchané a bylo to pro mě těžké, nemám ráda, když něco musím, nechci, aby mi někdo něco diktoval.

Nevěděla jsem, jak uchytit natáčení videí, nemám problém nahrát video bez filtru.

Zjistila jsem o sobě mnoho věcí, které mě ovlivňovaly, řešily jsme vztah sama k sobě.

Postavila jsem se sama za sebe. Neskutečně si vážím svého času a energie.

Terezie Kupcová – majitelka značky MojeGorale. tvůrkyně šperků

Byla jsi třeašnička na dortu v mém rozvoji!

Dříve jsem nespolupracovala s ženami a pokud jsem chtěla do sebe investovat, chtěla jsem, aby člověk, do kterého budu investovat, aby tady byl opravdu pro mě. 

Chtěla jsem se uvelebit v tom, jak to chci uchopit a potřebovala jsem to probrat do detailů a cíleně. Někdy neuškodí se na to podívat i z jiné perspektivy. 

Měla jsem panický záchvat vůbec před někým vystoupit. 

Romana Hošnová – průvodkyně vedených meditací, masérka

Nikdy mě nenapadlo mít obraz!

Prodala jsem dům, přestěhovala jsem se, změnila jsem obor v podnikání a nevěděla jsem, jakým směrem se udat a věděla jsem, že potřebuji klid. Bylo toho na mě moc. 

Nevěděla jsem, jak obraz bude vypadat, neměla jsem představu, ale je jak šitý na míru pro mě, jako když zajdete ke krejčímu a šije na míru pro Vás. 

Když teď o tom mluvím, mám husí kůži. 

Markéta Fischerová – finanční poradkyně, máma dvou kluků

Cítila jsem, že nemám co ztratit!

Měla jsem z toho strach, ale šla jsem do toho.

Díky spolupráci a díky Tobě jsem zjistila, co chci doopravdy dělat a čemu se věnovat. Vím pro co hořím. 

Dalo mi to přesvědčení o tom, že to mohu dělat, že to co cítím, že je moje poslání, mohu naplňovat. Dalo mi to touhu dělat to autenticky, na nic si nehrát, neshcovávat se za něco. 

Anna Švejstilová – průvodkyně předporodními rituály, tvůrkyně šperků

Zaujaly mne sympatie!

Jednou bych chtěla jít s Tebou do spolupráce, byl to takový můj sen.

Říkala jsem si do toho jít? Anebo to zvládnu sama? Témata, kterým se věnuješ mě přitáhly, rezonovalo to se mnou.

Když se chce někdo někomu svěřit, potřebuje vědět, že je to důvěryhodné a má své vlastní výsledky. Hodně jsem si četla, články, osobní rozvoj, zajímala jsem se o svůj život, ale je úplný rozdíl to číst anebo to řešit s někým, kdo zná techniky, nástroje a umí vést. Vidím v tom výsledky.

Jsem ráda, že jsem nezůstala v pozici „vyřeším si to sama“ byla to investice do sebe sama a nelituji toho!

Petra Baštová – žena, máma

Řešily jsme témata bloků z minulosti a sebevědomí!

Řešily jsme osobní záležitosti, o kterých jsem ani nevěděla, že mě blokují.

Řešily jsme osobní bolesti a témata, přes které jsem se neuměla sama přehoupnout a během krátké doby jsme to uměly vyřešit. 

Rozumem jsem věděla, co s tím, ale Ty jsi mě to uměla změnit i vnitřně.

Zkoušela jsem různý věci, ale došla jsem k tomu pouze racionálně, nedokázala jsem jít více do hloubky. 

Navedla jsi mě do hloubky, protože jinak jsem dělala pořád dokola ty stejné chyby, nechala jsem po sobě šlapat a od terapie vím, kde je moje hodnota.

Hana Cirhánová – máma, učitelka mateřské v mateřské škole

další zpětné vazby

Děkuji Gabrielo, že jsi mi pomohla díky své práci poukázat na mé vnitřní konflikty a rezervy ohledně vlastní sebeprezentace a vztahu k úspěchu. Jsem ráda, že jsem díky tobě a našemu setkání mohla uvidět a poznat tyto mechanismy, jejich příčinu a díky svým zkušenostem a práci s podvědomím a vnitřními zdroji, jíž se věnuji tak začít sama se sebou pracovat a tyto mechanismy sama v sobě změnit, vyléčit a dosytit. Jsem ti za to vděčná. Pomohlo mi to dostat se k oblastem na něž bych si bez interakce s tebou nešáhla a uchopit je. Mohla jsem tak přeměnit své obavy na své přednosti a slabosti na silné stránky. Cenné pro mě bylo také to, že mě to dovedlo k nastavení vlastních hranic pro pojetí své vlastní sebehodnoty a svého času. Dnes vím a je pro mě vpořádku, že chci dělat věci víc po svém, srdcem, tak jak cítím, jak potřebuji pro dobro sebe i druhých bez ohledu na to, jak hlásá mainstream. Každý z nás máme své jedinečné přednosti a je fain, když jim dáváme příležitost se projevit v naší přirozenosti, vnitřní síle a kreativitě. Děkuji a přeji úspěšné dny nám oběma 🍀.

Mgr. Simča Kičmerová – Průvodkyně celostního přístupu ke zdraví duše, těla a mysli Hlasová koučka, motivátorka, malířka a skladatelka

Gabrielo. 🌷 Moc krát Ti děkuji za Tvou spolupráci, kdy jsi mi věnovala tolik ze sebe. ❤️ Podívaly jsme se na téma, jak překonat mou trému při vystupování před kamerou, na workshopech a jak správně využívat sociální sítě v mé profesi a zároveň „my passion“ jako Ayurvédská kosmetička a terapeutka. Vyřešila jsi můj blok, cítím, že to opravdu funguje. Na IG se mi lépe natáčí realsy a celkově se mi s IG pracuje s lehkostí, bez trápení a zároveň ušetřím čas. 😜 Setkání s Tebou mi přineslo osvobození z trémy a nechutenství na soc.sítích. 😜 Cítila jsem se s Tebou jako s profíkem na coaching a zároveň v bezpečí, že víš jak rychle a efektivně pomoci. ❤️ Jsem „very happy“ že tě znám a přeji Ti spoustu spokojených klientek jako jsem já 😜

 Magdaléna Zorychtová – kosmetička, terapeutka

„Gábi, ráda bych Ti poděkovala za Tvé dlouhodobé vedení. Jak jsme začaly, byla jsem hromádka neštěstí, která v sebe ani trochu nevěřila. Připadalo mi, že selhávám na všech úrovních. Díky za to, že jsi mi vždy ukázala i druhou stanu. Díky Tvému vedení jsem znovu nabila sebevědomí, promítlo se to i do mého vztahu, díky tomu si mě můj muž více váží.

Další obrovské téma bylo mateřství, jsem dobrá matka? Je to správně, to co dělám? Díky Tobě jsem si uvědomila, že je, že opravdu vychovávám, jak nejlépe umím. Naučila jsi mě pouštět staré věci, co již nefungují, aby mi do života přišly nové. Udělala jsem krok, že jsem odešla ze své práce a lepší rozhodnutí jsem udělat nemohla. Ulevilo se mi. Děkuji Ti za Tvou podporu. Za to, že jsi se mnou prožívala moje pády a vzestupy. Lepší mentorku jsem si nemohla přát. „

Veronika – Milovnice koček a máma

Přivolala mě touha po změně vnímání a prožívání vlastní reality a cítila jsem, že k této změně potřebuji vedení.  Asi nejsilnější bylo uvědomění nebo spíše poznání, že mohu pohlížet na události, které se staly v minulosti a které byly traumatické, zcela jiným pohledem a pomocí citlivého vedení jsem mohla změnit jejich scénář. Těmto vzpomínám již nepřikládám takovou váhu a přestaly mě ovlivňovat v současném životě. Otevřela jsem témata z dětství, kdy jsem se setkávala se šikanou ze strany spolužáků a otevřela jsem téma sexuálního obtěžování v dětství, do té doby jsem se nikomu nesvěřila. Řešila jsem témata jako jsou například sebe hodnota, sebeláska a nastavení si vlastních hranic. Začala jsem se posouvat v tom smyslu, že nevnímám sebe samu jako oběť minulých události, začala jsem si více uvědomovat své myšlenky a emoce, postupně je i měnit a nebrat je tak vážně. Líbilo se mi, že jakmile jsme během konzultace nakously jakékoliv téma, šly jsme vždy do hloubky a k jádru věci, zároveň to bylo zábavné a vtipné. Po každé konzultaci jsem se cítila nabitě a motivovaně. Z celého srdce děkuji.

Markéta Č. Laborantka a cestovatelka

Do individuálního mentoringu Gabči jsem se hlásila s krajní nejistotou a skepticismem. Bála jsem se, zda se mi to vyplatí a zda „nenaletím“ a ještě navíc, když je vlastně kurz online. Již po prvním setkání jsem se přesvědčila a ujistila, že moje obavy byly naprosto zbytečné. Během kurzu jsme probraly mnoho témat, která bych sama rozklíčovávala rozhodně déle, kdybych na ně byla sama. U Gabči mi vyhovoval její lidský přístup „na míru“, který má svůj přesah do hloubky, šířky, výšky a dálky. Gabča je jednoduše pevně nohama na zemi a krásně hlavou v oblacích. Téměř každé naše setkání probíhalo tak, že jsem na jeho začátku sotva vnímala a končilo tím, že mi svítilo tělo, mozek a mysl. Hahaha. Bylo osvěžující po dlouhé době trávit čas s člověkem, který nesoudí, nekritizuje a má zdravý pohled na Svět, citlivě pomáhá a ukazuje cestu, kterou člověk PROSTĚ CHCE jít. Díky Gabče jsem si začala více vážit svého těla, své psychiky, svého štěstí a ukázala mi, jak si nastavovat hranice. Pomohla mi stoupnout si ještě více do svého sebe-vědomí, sebe-lásky a tvořivosti. Gábi, moc děkuji za tvůj čas, energii, lidskost, nadšení a nadhled! Věřím, že se ještě setkáme

Klára B.

Zaujala jsi mě energií, způsobem jak podáváš věci jak se prezentuješ jako silná osobnost, nabídkou svěření se. Díky naší spolupráci jsem si uvědomila, že svůj život řídím a žiju opravdu jenom já sama. Lidé z mého okolí to nemusí přijmout a to je naprosto v pořádku, protože jsem každý jiný. Otevřely jsme poměrně dost témat a troufám si říct, že i poměrně do hloubky. Řešily jsme téma rodina, konflikty, výstup z komfortní zóny, partnerství, sebeuvědomění, sebevědomí. Osobně si myslím, že jsem se změnila v pohlížení na různé situace, kdy se něco děje a já si uvědomuji, že ta situace mi třeba není příjemná, nechci to tak v budoucnu.  Do individuálního vedení jsem nastupovala, když jsem se cítila psychicky velmi špatně a unaveně ze všeho, co se v mém životě dělo. Má očekávání byla tedy taková, abych se psychicky srovnala a svěřila se se svými problémy někomu, jehož názor na věc jsem doposud neznala. Vše, co jsem od individuálního vedení očekávala se mi vyplnilo. A ještě mnohem víc. Můj pohled na svět se dal do pohybu a cítím se energičtější a otevřenější. Chtěla bych Ti strašně moc poděkovat. Bylo to super.

Marie N.

„Chtěla bych říci, že děkuji Gabriel Tobě za tvé vedení a „jezuskote“ za to že jsi mě uvědomila, že nejsem cvok a že mohu i normálně fungovat, po smrti babičky a rozchodu jsem byla úplně zničená když jsme začínaly naše session, brala jsem prášky na psychiku protože už jsem si fakt nevěděla rady co se svými myšlenkami naslednou úzkostí a depresemi, fungovala jsem jako v začarovaném kruhu, zasraná sračkama z minulosti, když jsem tě prvně Gabrielo poznala, nečekala bych že byť tak jednoduše ale krásně mi budeš schopna pomoci, díky pochopení, utvrzení, tázání na správné otázky, krásně si mě kolikrát vedla najít tu správnou odpověď v nitru mě samotné, nikdy nezapomenu na tu noc kdy jsem se vrátila sama k sobě! Tak silný prožitek, teď na to myslím a usmívám se. A taky děkuji za trpělivost se mnou!

Sylvie L.

„Gabča je jako kouč výborná, skvělá, milující a podporující. Popsala bych celou A4 tím, jak mi sedla jako člověk. V rámci našeho 2. měsíčního koučinku jsme se podívaly na tolik témat v mém životě. Přijala mě takovou, jaká jsem, což je pro mě hodně důležité. Nejvíce jsme probíraly a zpracovávaly mé vztahy s muži, mé chování k nim. S tím spojené i moje chování ke mě samotné. Tohle jsou má témata celý život. Šly jsme až na dřeň a bylo to fakt velký. Hodně jsem toho pochopila. Nadále na sobě pracuji, dějí se mi úžasné změny v životě. Jsem velice ráda, že jsme se poznaly. Vím, že jsem své peníze investovala do sebe a to je věc, která má pro mě smysl.“

 Lucie Ch.

Přestala jsem toužit po muži za každou cenu“ a z pozice nedostatku. Začala jsem si vážit sebe samé a přestala být vnitřně nešťastná, ale pochopila jsem, že já jsem tvůrce svého života. Očekávání se naplnilo v tom, že jsem si ujasnila, jaké muže v životě chci a jak se chci cítit já a přestat být závislá na mužích. Nevěděla jsem, jak přestat mít závislé vztahy a ani jsem pořadně nevěděla, kterého muže vedle sebe chci a můžu mít. Měla jsem to nastavené tak, že jsem asi odkázaná na osud, buď budu mít štěstí a nebo ne, i když jsem chtěla samozřejmě to lepší. Ale také tam byly bloky, jestli na to mám nárok a jestli si ho zasloužím a jestli takový ten, kterého si přeju, vůbec existuje. Tohle se u mě změnilo. Nehledám nikoho, kdo by mi zaplnil ta má nezaplněná místa, ale naplňuji se sama a vedle sebe chci také plného muže, tak jako jsem já. Nelpím ani na tom, kdy ho potkám. A to všechno díky naší spolupráci. Jsem ráda, že jsem k Tobě přišla, bylo skvělý se každý týden vidět a věnovat se pod tvým vedením svému nitru, svým blokům a ty odstraňovat. Také se mi podařilo, a řekla bych, že na to měla vliv právě má vnitřní přeměna a posílení mého sebevyjádření a toho co chci, tak se jako zázrakem v průběhu naší spoluprace zdařilo dokončit vystěhování jedné osoby z mého života. A za to jsem také velmi vděčná. 

 Petra B.

„Propojily jsme se na FB, jsme každá z jiného konce republiky. Už nevím kdy, ale nějakou dobu to je. Ze začátku jsem Tě jen sledovala, ale postupně jsem cítila, že se posouváš a že z Tebe vyzařuje něco ženského, něco pozitivního a to mě zaujalo, postupně také Tvé obrazy. Ale i tak chvíli trvalo než jsem se do spolupráce pustila.

Více jsem si uvědomila sama sebe. Aha moment: tady a teď, jít více do těla, nezůstávat tolik v hlavě. Určitě jsem se posunula také v umění sebelásky. Rozhodla jsem se pro změnu v pracovní oblasti. Před tím jsem váhala, ale Gabriela mi řekla, proč to nezkusíš, když tě nabídka zaujala. Každá zkušenost Tě obohatí a posune dál. Líbily se mi meditace, nastavení pozitivního myšlení. Děkuji, za spolupráci Gabrielo. Bylo to s Tebou příjemné.“

Hana B.

VSTUPNÍ KONZULTACE

30-60 minut

Moje vedení či obaz na míru, kde získáváš můj čas, informace a energii, jsou pro Tebe zcela na míru. Každé podnikání a potřeby člověka jsou zcela individuální, a proto se s Tebou potřebuji vidět, abych jednak já zjistila, zda mi dává smysl s Tebou do něčeho jít a Ty zjistíš, jak Ti vyhovuji já a zda budeš chtít podporu či obraz duše či záměru právě ode mě.

„Těším se na Tebe. Gabriela.“