Gabriela Sivatori Sittková

Umělkyně a business soul mentorka a koučka

O mně

kdo jsem

Jmenuji se Gabriela Sittková. Sivatori je mé duchovní a umělecké jméno. Vystihuje mne mnohé, ale mou největší hodnotou je, žít svobodný a naplněný život s jeho věčnou a nikdy nekončící pestrostí.

Jsem proměnlivá, divoká a zároveň hluboce klidná. Miluji žít tak, abych byla v souladu sama se sebou a vlastní podstatou mé duše.

Jsem milovnice tance, přírody a přirozenosti, ale také pořádného luxusu a krásných věcí. Jsem blázen do osobního rozvoje se spirituální cestou a mojí vášní jsou mé obrazy.

Když naplňuji svou misi a vedu ženy, podnikatelky a tvůrce k jejich darům, jdinečnosti, poslání, potenciálu a fungujícímu podnikání a tvorbě, moje srdce hoří.

Můj příběh a zkušenosti

Moje cesta podnikání a žití mých darů začala, při mém absolutním rozkladu s myšlenkami na ukončení života. Nic jsem necítila a život mi nedával žádný smysl. Prošla jsem si obrovským propadem a psychospirituální krizí, kdy jsem neprožívala žádnou vášeň ani radost a má hlava byla plná negativních myšlenek.

V tomto období jsem začala s osobním rozvojem a spirituální cestou, která mne dovedla do role podnikatelky a na cestu mé duše k umění. 

Přečíst celý můj příběh

Jako dítě jsem byla obětí sexuálního zneužití a toto trauma jsem silně potlačila. Jsem z nepodnikatelské rozvedené rodiny s vysokými nároky na to, abych měla kvalitní vzdělání.

Pamatuji si, že velkou část dětsví jsem nosívala oblečení z druhé ruky a hromadná rodinná dovolená u moře u nás byla pouze jedna. I přesto, že jsme měli v základu všechno, cítila jsem, že finanční zabezpečení je velké téma naší rodiny.

Když jsem poprvé navštívila terapii z důvodu mé neschopnosti fungovat v mých 22 letech, kdy jsem nemohla vstát z posletele, vážila jsem 38 kg, nejedla jsem, hodně jsem zvracela a myslela jsem si, že se zblázním a chtěla jsem to tady zkrátka ukončit, uvědomila jsem si v jaké iluzi jsem celý život žila a co se stane, když nic nezměním.

Ovšem i přes tyto stavy, jsem vnitřně cítila, že to takto nemůže skončit. Došlo mi, že pokud neudělám něco jinak, pojedu v kolejích mých rodičů a rodové linie, tedy zaměstnání a standartní život, kde si musím říkat o dovolenou.

Rozhodla jsem se vzít život do svých vlastních rukou a má vědomá jízda životem odstartovala směrem k mojí duši, tělu, mysli a smyslu mého bytí, abych byla darem mého života

Neměla jsem k sobě samotné žádný lásky plný vztah a namlouvala jsem si, že to jak jsem fungovala, bylo v pořádku. Prošla jsem si závislostím vztahem, závislostí na lehkých drogách a dost náročným dětsvím.

Nikde v zaměstnání jsem nemohla vydržet, vždy mi vadilo, že nedělám to, co je v souladu s mou duší a moje vnitřní volání bylo tak silné, že jsem ho zkrátka následovala.

Protože jsem jako terenní sociální pracovnice dostávala poztivní zpětné vazby na to, jak pracuji a funguji s lidmi a co s nimi moje vedení a přítomnost dělá, absolvovala jsem akreditovaný výcvik kouč/terapeut. Během toho, než jsem se vydala na mou vlastní cestu mentorky a umělkyně, jsem si vyzkoušela leadrship v MLM fimě, kde jsem zjistila, že peníze nejsou moje motivace a potřebuji naplnit můj vlastní potenciál, žít mé dary a poslání.

Během období, které zmiňuji úplně nahoře až doposud jsem do sebe a mého rozvoje investovala ne malé částky a mnoho času, díky čemu sklízím nádherné ovoce v tom, jak se mi daří.

Moje vnitřní proč, sebejistota, nastavení myšlení a touha žít z hloubi duše sebe ve funkčním podnikání a tvorbě, jsou tak silné, že se nemůžu zastavit a přeji to každému, kdo se vydá na svou vlastní cestu, ve které chce, aby se mu dařilo.

 

Já a umění

Nebylo to hned. Dlouhodobě a zoufale jsem hledala co je to tzv. „moje“ a co zde mohu předávat druhým a zároveň být naplněná. Stále jsem se zúčastňovala sebe rozvojových kurzů, seminářů a hodně četla, abych už konečně našla sama sebe, moje poslání a dary. Když jsem s něčím začala, rychle jsem to vzdala a nevydržela u toho. Nebyla to totiž cesta mé duše a má mise.

Po vytvoření mého prvního obrazu jsem absolutně nedokázala pochopit, co se stalo. Bylo to silné a zároveň zvláštní, ale i přes tyto pocity, které jsem při malbě cítila, byl můj obraz odstaven do rohu. Neviděla jsem jeho potenciál a už vůbec jsem neviděla ten můj vlastní. Říkala jsem si, že takový obraz by namaloval kde kdo, a že jsem nevytvořila nic speciálního. To jsem ovšem naslouchala tomu ne správnému hlasu. 

V životě mě nenapadlo, že bych mohla být umělkyní.

„Obrovský bod zlomu pro mě nastal, když jsem si opravdu uvědomila a přiznala, že to, co dělám, mě nedělá šťastnou a jestliže takto budu žít dál, smysl mého bytí a mé existence bude na nic. Jednoho dne jsem sama sobě dala velký závazek, že udělám všechno proto, abych naplnila plán mé duše a žila život tak, že na jeho konci budu jo „sakra“ spokojená s tím, jaký byl.“

 

 

Sivatori

je moje malá velká část

Je to žena žijící svou duší. Sivatori je ztělesněná hluboká moudrost. Uvědomuje si vzácnost života a to, že není pouze jeden. Hluboce vnímá člověka jako bytost, která si zde přišla prožít svou vlastní zkušenost, lekce, výzvy a naplněný život růstu a sebepoznání. Ctí životní zákonitosti a naučila se hrát s kartami, které jí osud namíchal, protože…..

NEZAPOMEŇTE….

„Život vám dává přesně to, co od něj očekáváte.“ 

Christian Godefroy